Жыл оқушысы - 2019

№1 Новоишим орта мектебінде 5-10 сыныпоқушыларына арналған жыл сайынғы «Жыл оқушысы – 2019» байқауы өтті.Бірінші кезеңде ұсынылған тақырыптар бойынша 14 оқушы шығарма жазды. Нәтиже бойынша байқаудың финалына 7 оқушы: Цихович И. (10 сын.), Демьяненко А. (8 сын.), Касымов А. (7 сын.), Репич А. (7 сын.), Ханапьева Ж. (6 сын.), Каржасова Л. (5 ссын.), Нуртасина А.(5 сын.) өтті.Қатысушылар өздері туралы қызықты әңгіме айтты, музыкалық нөмірлерді ұсынды, өз жұмыстарының көрмесін ұйымдастырды.«Сіздің IQ» балалар түрлі сұрақтарға жауап берді.Қатысушыларды әділ- қазылар алқасы мүшелерінің критерийлері бойынша бағалады: оқу ісі бойынша орынбасары Кабдуллина А.Н., тәрбие ісі бойынша орынбасары Кенжебекова А.Б., «Жыл оқушысы – 2018» атағының жеңімпазы Лопатина А., мектеп психологы Испаева Д.Г., әділ-қазылар төрайымы Нурмағанбетова А.К. Байқаудың қорытындысы бойынша балалар қатысқаны үшін сертификаттар алды, жеңімпаз дәстүр бойынша өткен жылдың жеңімпазымен байланысы бар «Жыл оқушысы - 2019» лентасымен және дипломымен марапатталды.»Жыл оқушысы – 2019» атағын 6 сынып оқушысы – Ханапьева Жулдызай алды.

В Новоишимской средней школе №1 состоялся ежегодный конкурс для 5-10 классов «Ученик года - 2019». На первом этапе 14 учеников писали эссе на одну из предложенных тем. По результатам в финал конкурса прошли 7 учащихся: Цихович И. (10 кл.), Демьяненко А. (8 кл.), Касымов А. (7 кл.), Репич А. (7 кл.), Ханапьева Ж. (6 кл.), Каржасова Л. (5 кл.), Нуртасина А.(5 кл.). Участники в увлекательной форме рассказывали о себе, представляли музыкальные номера, организовали выставку своих работ. На этапе «Твой IQ» ребята отвечали на вопросы различного характера. Оценивали участников по критериям члены жюри, в состав которого входили: завуч по учебной работе Кабдуллина А.Н., по воспитательной работе Кенжебекова А.Б., обладатель звания «Ученик года - 2018» Лопатина А., психолог школы Испаева Д.Г. , председатель жюри - директор школы Нурмаганбетова А.К. По итогам конкурса ребята получили сертификаты участника, победитель награжден грамотой и лентой «Ученик года - 2019», которую по традиции повязывал победитель прошлого года. Звание «Ученик года - 2019» достойно получила ученица 6 класса – ХанапьеваЖулдызай.