Жыл білгірі - 2019

Жоғары сыныптармен қатар «Жыл білгірі-2019» («Білгір жыл») атағына 2-4 сынып оқушыларыда күресті. 6 оқушы қатысты: Рахимова А., Шигибаева С, Дружкова Е., Ахметов А., Карташов Р., Матвеев А..Балалар сынақ түрінде «Сіздің IQ» бағдарламасының бірінші кезеңін өткізді. Финалда «Визиттық карточканы» қорғау кезінде балалар әділ-қазылар алқасының мүшелерін шешендік шеберлігімен, сахнада ойнау қабілетімен таң қалдырды.Қолдау тобы бар қатысушылар көңілді флэшмоб, испан билерін биледі. Сайыстың үшінші кезеңіндегі балаларға «Өзінің ойынына» қатысу арқылы өздерінің интеллектуалды қабілеттерін көрсету ұсынылды. Үш сектордың сұрақтарын таңдау ұсынылды. Әділ-қазылар алқасының жұмыстары оңай емес еді, қазылар алқасының мүшелері:бастауыш сынып мұғалімі Паневкина И.В., оқу ісі жөніндегі орынбасары Ержанова Ж.А., тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Кенжебекова А.Б., әділ-қазылар алқасының төрайымы Нурмаганбетова А.К. Байқаудың қорытындысы бойынша алған орындарына мақтау қағаздарын алды. «Жыл білгірі – 2019» атағын 2 сынып оқушысы Дружкова Ева алды. Дәстүр бойынша, өткен жылдың жеңімпазы Баяхметов Ж. жеңімпазға лентаны салып, балаларға арнап сөз сөйледі.

Наряду со старшими классами за звание «Жыл білгірі - 2019» («Знайка года») боролись и ученики 2-4 классов. Приняли участие 6 учеников: Рахимова А., Шигибаева С, Дружкова Е., Ахметов А., Карташов Р., Матвеев А.. Ребята прошли в виде тестирования первый этап «Твой IQ». В финале во время защиты «Визитной карточки» ребята удивляли членов жюри своим ораторским искусством, умением держаться на сцене. Участники с группой поддержки танцевали веселый флешмоб, зажигательный испанский танец. Ребятам на третьем этапе конкурса было предложено показать свои интеллектуальные возможности, приняв участие в «Своей игре». Где предлагали выбрать вопросы из трех секторов. Нелекая работа была у членов жюри, в состав которого входили учитель начальных классов Панёвкина И.В., завуч по учебной работе Ержанова Ж.А., заместитель директора по воспитательной работе Кенжебекова А.Б, председатель жюри – директор школы Нурмаганбетова А.К. По итогам конкурса участники получили грамоты за занятые места. Обладателем звания «Жылбілгірі - 2019» стала ученица 2 класса – Дружкова Ева. Ленту победителю по традиции надел победитель прошлого года Баяхметов Ж. и выступил с напутственным словом перед ребятами.