Правила дорожного движения

Балаларда жол-көлік оқиғаларының алдын алу, жол қозғалысы ережелері туралы білімдерін жетілдіру, жол жүру ережелерін сақтау, зиянды заттардың алдын-алу бойынша оқушылардың күнделікті тәртібін сақтау, мектептің ішкі ережелерін сақтау мақсатында Ғ. Мүсірепов атындағы ауданның КЖИ ПБ С.М.Муканованың қатысуымен 8-11 сынып оқушыларының арасында сап түзеу өткізілді. Әңгімеге мектеп директоры А.К.Нұрмағанбетова, директордың ТІ жөніндегі орынбасары А.Б.Кенжебекова қатысты. Іс-шараға 193 оқушыны қамтыды.

С целью профилактики детского дорожно-транспортного травматизма, совершенствованию знаний по ПДД, соблюдению правил ПДД, соблюдения режима дня школьника, профилактики употребления вредных веществ, соблюдению правил внутреннего распорядка школы для учащихся 8-11 классов проведена линейка с участием ИДН ОП Района имени Г.Мусрепова Мукановой С.М. В беседе с учащимися приняла участие директор школы А.К.Нурмаганбетова., заместитель директора по ВР Кенжебекова А.Б. В мероприятии охвачено 193 учащихся.